قوانین پیش رو، راهنما ها، دستورالعمل ها، مرامنامه و مطالبی که در این سایت، پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرارداد قانونی است بین شما (“شما” = “کاربر”) و Pars Rix (“ما” = ” Pars Rix “، )که به آن از این به بعد “قوانین” می گوییم. با ورود به سایت Pars Rix و سایت های وابسته و زیر مجموعه ها، ساب دامنه ها (“سایت”)، شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. Pars Rix این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

 

پرداخت امن

پرداخت امن. روش امنی است برای پرداخت پروژه توسط حامی که آن را در دو مرحله انجام خواهد داد.

پرداخت های پروژه ها از طریق ایجاد پرداخت امن انجام می شود. پرداخت پروژه از طریق پرداخت مبلغ به Pars Rix انجام می شود. حامی در نظر دارد که پس از پرداخت به Pars Rix ، دیگر دسترسی به مبلغ نخواهد داشت. Pars Rix فقط مبلغ را پس از اعلام رضایت کارفرما، به حساب ایده پرداز منتقل می کند. درصورتی که پروژه انجام نشود، ایده پرداز می تواند پرداخت امن را لغو کند تا به حامی بازگردانده شود یا درصورت بروز اختلاف، حامی یا ایده پرداز می توانند وارد سیستم حل اختلاف Pars Rix شوند.

اختلاف. درصورتی که ایده پرداز یا حامی اختلاف ایجاد کنند. ایده پرداز و حامی موافقت می کنند تا مشخص شدن وضعیت اختلاف، Pars Rix هیچ پرداختی به هیچ یک از طرفین انجام ندهد.

حریم خصوصی

استفاده شما از سایت Pars Rix منوط به رعایت این قوانین و حریم خصوصی Pars Rix می باشد. برای اطلاع از حریم خصوصی کاربران در Pars Rix ، توصیه می کنیم بخش حریم خصوصی را با دقت مطالعه کنید.

 

روش کار

مذاکره. پس از ایجاد اختلاف توسط هر کدام از طرفین، طرف مقابل از طریق اطلاعیه های Pars Rix مطلع شده و موافقت می کند در کمتر از ۵ روز در گفتگوی اختلاف حاضر شود. در صورت عدم حضور در موعد مقرر، Pars Rix چنین در نظر خواهد گرفت که کاربر مقصر بوده و ممکن است رای به نفع کاربری که اختلاف ایجاد کرده است، صادر شود. پس از ایجاد اختلاف، ایده پرداز و حامی موافقت می کنند از طریق مذاکره مشکل را بین خود حل کنند. اگر نتیجه مذاکره مورد قبول هر دو طرف بود، با اعلام آن، Pars Rix پرداخت امن را بر اساس توافق پرداخت می کند. اگر شما از نتیجه مذاکره ناراضی بودید موافقت می کنید درخواست داوری ایجاد کنید.

در حل اختلاف های بین ایده پرداز و حامی که از طریق مذاکره حل و فصل نمی شود، موافقت می کنید تا Pars Rix به عنوان سوم شخص یا سوم شخصی که از طرف Pars Rix انتخاب می شود اختلاف را داوری کند

شما توجه دارید و موافقت می کنید که Pars Rix ، داوری اختلاف بین ایده پرداز و حامی را در ارتباط با پروژه ای که از طریق Pars Rix انجام شده و پرداخت امن آن آزاد نشده باشد قبول می کند و داور تنها موظف است موارد زیر را در نظر بگیرد (i) موافقت انجام شده در پروژه (ii) فقط پیام ها و ارتباط هایی که از طریق سایت انجام شده باشد (iii) فایل ها و توضیحاتی که ضمیمه میز کار پروژه شده باشد و مورد توافق طرفین قرار گرفته باشد.

Pars Rix داوری را پس از آنکهایده پرداز و حامی، هر دو درخواست داوری ایجاد کرده باشند انجام می دهد.

شما توجه دارید و موافقت می کنید که حکم داوری Pars Rix ، نهایی، لازم الاجرا و غیر قابل برگشت است.

بعد از اعلام نتیجه، Pars Rix بر اساس رای صادر شده پرداخت را انجام می دهد.

درصورتی که حق به شما داده نشده بود، شما موافقت می کنید که شما حق استفاده از پروژه را نخواهید داشت. بنابرین تمام مدارکی که به شما تحویل داده شده را می بایست به طرف مقابل بازگردانده و کپی های الکترونیکی را حذف کنید.

روش ارتباط. شما توجه دارید و موافقت می کنید، Pars Rix شما را از طریق ایمیل آدرسی که مرتبط با حساب کاربری شما است برای ارسال اطلاعیه ها مطلع خواهد کرد. شما مسئول دریافت اطلاعیه هایی هستید که از طریق ایمیل برای شما در زمان اختلاف ارسال می شود.

درصورت هرگونه اختلاف در جزئیات یا کلیات فنی یا مالی، ابتدا موضوع از طریق سایت Pars Rix حل خواهد شد و در صورت عدم حل و فصل توسط مسئولین سایت، یا در صورت وجود ادعایی علیه سایت، مراتب از فنی یا مالی در صلاحیت موسسه داوری اندیشه عدالت هانی به شماره ثبت ۱۱۰ با مجوز رسمی از قوه قضاییه می باشد که رای این موسسه داوری غیر قابل اعتراض و قاطع دعوا است. شما با پذیرش قوانین این سایت، موسسه فوق را به عنوان داور مرضی الطرفین خود انتخاب و اعلام می نمایید.

 

محدودیت ها

همه کاربران موافقت دارند که:

مسئولیت کامل تمامی اعمالی که از طریق حساب کاربری شان انجام می شود را بپذیرند.

از هیچ روش مکانیزه یا دستی برای جمع آوری، کپی و تکثیر اطلاعات سایت و صفحات Pars Rix استفاده نکنند.

از هیچ روشی برای ارسال هرزنامه (اسپم) به دیگر کاربران استفاده نکنند.

با حامی و ایده پرداز به منظور متقاعد کردن آنها از عدم استفاده از امکانات Pars Rix ، تماس حاصل نکنند.

وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.

بیش از یک حساب کاربری در Pars Rix ایجاد نکنند.

سلب مسئولیت خدمات ارائه شده در Pars Rix بدون هرگونه ضمانت ارائه می شود.

وقتی شما با کاربر دیگری وارد اختلاف می شوید، Pars Rix را از هرگونه ادعا، تقاضا و زیان در ارتباط با اختلاف بوجود آمده مبرا بدانید.